Kapadokya Otelleri

Kapadokya Balayı Otelleri

Kapadokya tarihi ve doğasını bilmeyen yok. Peki ya kapadokya otelleri hakkında neler biliyoruz. Kapadokya otelleri konaklar şeklinde çalışma prensiplerine sahiptir. Konakların odaları mağara veya kemer tipinde olmaktadır. Gerçek Mağara odalar 1500 yıllık ortalama değere sahiptir. Kemer tipindeki odalar ise 150 yıllık ortalama değere sahiptir. Her bir oda farklı dizayn edilmiş büyüleyici etkiye sahiptir. Oda seçimlerinizde mağara veya kemer odalar fiyat farkı olmamakla beraber fiyat farklılığı odaların içerisinde bulunan jakuzi ve gecelik konaklama sayılarında olmaktadır.

Kapadokyada Nevşehir Otelleri, Ürgüp Otelleri, Avanos Otelleri, Göreme Otelleri, Güzelyurt Otelleri ve Ihlara otellerini başlıca Kapadokyada bulunan balayı ve tatil otelleri olarak sayabiliriz. Güzelyurt Kapadokyada Balayı otelleri konusunda çok eskiye dayanan bir tarihe sahiptir. Çünkü M.S 300 yıllarında Ortdoks mezhebinin kurucusu bu bölgede yaşamıştır. Güzelyurt eski adıyla Gelveri eski bir şehir olarak nitelendirilmektedir. Birçok açılan yer altı şehri mağaaralar ilçe merkezinde de görülebilmektedir.

Güzelyurt Kapadokya otelleri genel anlamda mağara ve kemer odaları olan tarihi turistik ve butik bir otel anlayışı ile özellikle balayı konusunda misafirlerine huzur dolu bir tatilin hayalini yaşatıyor. Güzeyurt\'ta balayı otelleri Kapadokya Ihlara Konakları, Karamanlı Konağı, Antik Gelveri Cave\'s Konağı, Selanik Konağı, Akıncı Konağı ve Mayaoğlu Konağı olmak üzere oteller bulunmaktadır. Fiyat kalitesi hizmet anlayışı doğal manzarası ile şömineli kafeleri birden fazla restautantı tatilinizi yapabilmeniz adına herşey planlanmıştır.

biz sizi arayalım