Kapadokya Otelleri

 • Kapadokya Ihlara Konakları

  Kapadokya Ihlara Konakları

  Kapadokya Ihlara Konakları oteli Kapadokya’nın Ihlara Bölgesinde Güzelyurt da yer almaktadır. 1924 yılı mübadelesi öncesi Güzelyurt da yaşayan Ortodoks Karamanlı ahali tarafından taş kemer mimari ile yapılan konaklar kaya oyma odalara da sahip olarak Kapadokya’nın en seçkin otelleri arasında yerini almıştır.

  Kapadokya Ihlara Konakları Odalar ve Hakkında

 • Kapadokya Karamanlı Konağı

  Kapadokya Karamanlı Konağı

  Karamanlı Konağı Hotel, bu bölgede yaşamış olan Karamanlı bir Ortodoks aileden kalma bir konak oteldir. ​120 yaşında olup odaları kemer mimarisi ile dekore edilip yapılmıştır. Güzelyurt, Gelveri de olan otel Kapadokya bölgesine gelen yerli ve yabancı misafirlerini ağırlamaktadır.

  Kapadokya Karamanlı Konağı Odalar ve Hakkında

 • KAPADOKYA STONELAKE HOTEL

  KAPADOKYA STONELAKE HOTEL

  Kapadokya bölgesinin dağ ve göl manzaralı tek oteli olan Kapadokya Stonelake otel Kapadokya tatili için Kapadokya keşfine çıkan Kapadokya gezginlerine, gruplara ve balayı çiftlerine hizmet vermektedir. Konforlu balayı odalarında konaklama. Şehrin gürültüsünden uzak bir tatil ve muhteşem manzara için özellikle tercih edilmesi gereken bir Kapadokya otelidir.

  KAPADOKYA STONELAKE HOTEL Odalar ve Hakkında

 • Antik Gelveri Cave Hotel

  Antik Gelveri Cave Hotel

  ​Cappadocia Gelveri Cave Hotel, Osmanlı zamanında yaşamış Rum mimarlar tarafından yapılmıştır. Kapadokya bölgesinin yeraltı şehirlerine ve Kapadokya'nın en çok ziyaret edilen vadisi Ihlara vadisine yakınlığı ile bilinir.

  Antik Gelveri Cave Hotel Odalar ve Hakkında

 • Kapadokya Akıncı Hotel

  Kapadokya Akıncı Hotel

  Akıncı Konağı Taş mimarinin en güzel örneklerinden birisi olarak Kapadokya Ziyaretçilerine romantik ve konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

  Kapadokya Akıncı Hotel Odalar ve Hakkında

Kapadokya Balayı Otelleri

Kapadokya tarihi ve doğasını bilmeyen yok. Peki ya kapadokya otelleri hakkında neler biliyoruz. Kapadokya otelleri konaklar şeklinde çalışma prensiplerine sahiptir. Konakların odaları mağara veya kemer tipinde olmaktadır. Gerçek Mağara odalar 1500 yıllık ortalama değere sahiptir. Kemer tipindeki odalar ise 150 yıllık ortalama değere sahiptir. Her bir oda farklı dizayn edilmiş büyüleyici etkiye sahiptir. Oda seçimlerinizde mağara veya kemer odalar fiyat farkı olmamakla beraber fiyat farklılığı odaların içerisinde bulunan jakuzi ve gecelik konaklama sayılarında olmaktadır.

Kapadokyada Nevşehir Otelleri, Ürgüp Otelleri, Avanos Otelleri, Göreme Otelleri, Güzelyurt Otelleri ve Ihlara otellerini başlıca Kapadokyada bulunan balayı ve tatil otelleri olarak sayabiliriz. Güzelyurt Kapadokyada Balayı otelleri konusunda çok eskiye dayanan bir tarihe sahiptir. Çünkü M.S 300 yıllarında Ortdoks mezhebinin kurucusu bu bölgede yaşamıştır. Güzelyurt eski adıyla Gelveri eski bir şehir olarak nitelendirilmektedir. Birçok açılan yer altı şehri mağaralar ilçe merkezinde de görülebilmektedir.

Güzelyurt Kapadokya otelleri genel anlamda mağara ve kemer odaları olan tarihi turistik ve butik bir otel anlayışı ile özellikle balayı konusunda misafirlerine huzur dolu bir tatilin hayalini yaşatıyor. Güzeyurt\'ta balayı otelleri Kapadokya Ihlara Konakları, Karamanlı Konağı, Antik Gelveri Cave\'s Konağı, Selanik Konağı, Akıncı Konağı ve Mayaoğlu Konağı olmak üzere oteller bulunmaktadır. Fiyat kalitesi hizmet anlayışı doğal manzarası ile şömineli kafeleri birden fazla restautantı tatilinizi yapabilmeniz adına herşey planlanmıştır.

biz sizi arayalım