balon turu kampanyası

Kapadokya Balayı Paketleri

 • 1400.00 TL

  Kapadokya Balayı 2 Paketi Ihlara Konakları

  Kapadokyanın yöresine uygun mağara veya kemer odalarda 2 gece 3 gün konaklama. 2 gün Kapadokya turu sizlere ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Her bir odası farklı büyüye sahip olup muhteşem manzarasında sizlere keyifli anlar sunmaktadır.

 • 1800.00 TL

  Kapadokya Balayı 3 Paketi Ihlara Konakları

  3 gece 4 gün Kapadokya butik otel konaklamalı balayı fırsatı. Kapadokya turları 2 gün olup ücrete dahildir. Odalar hem otantik hemde tarihidir. Ücretsiz otopark alanı ile aklınız aracınızda kalmaz. İnternet erişimi ise odalarda ücretsiz ve wifi şeklindedir.

 • 2200.00 TL

  Kapadokya Balayı 4 Paketi Ihlara Konakları

  En çok tercih edilen 4 gece 5 günlük balayı paketimizde 3 gün günübirlik Kapadokya turu bulunmaktadır. 1. gün Ürgüp, Göreme, Avanos, Peri bacaları, çömlek yapım mekanı, asmalı konak, paşa bağları, Derinkuyu Yeraltı şehri ve daha fazlası... 2. gün Ihlara vadisi panorama, Aslanlarla Mücadele kilisesi,

 • 2600.00 TL

  Kapadokya Balayı 5 Paketi Ihlara Konakları

  Uzun bir balayı tatili gerçekleştirebilmeniz için hazırlanmış bir balayı paketidir. Kapadokya aktivitelerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

 • 400.00 TL

  Kapadokya Stonelake Balayı Paketleri

  Kapadokya Balayı Paketleri Yalnızca Kapadokya Stonelake Hotel Konaklamalarında Geçerlidir. Kişi başı 400 tl den başlayan fiyatlarla... Kapadokya'nın Hasan dağı ve tek göl manzaralı otelinde huzur dolu balayı tatili...

 • 1000.00 TL

  Kapadokya Karamanlı Otel Balayı 2 Paketi

  Balayı Paketi balayı yerleri için planlanmış 2 gece Kapadokyaya özgü otelde konaklamalı içerisinde 3 günlük günübirlik Kapadokya turu da dahildir. 2 gece 3 günlük toplam ödenen tutar olup 2 kişinin toplam ücretini kapsamaktadır.Karamanlı Konağı otel konaklamalıdır.

 • 1300.00 TL

  Kapadokya Karamanlı Otel Balayı 3 Paketi

  Balayı Paketi balayı tatiliniz için planlanmış 3 gece Kapadokyaya özgü otelde konaklamalı içerisinde 3 günlük günübirlik Kapadokya turu da dahildir. 3 gece 4 günlük toplam ödenen tutar olup 2 kişinin toplam ücretini kapsamaktadır. Karamanlı Konağı otel konaklamalıdır.

 • 1600.00 TL

  Kapadokya Karamanlı Otel Balayı 4 Paketi

  Balayı Paketi balayı tatiliniz için planlanmış 4 gece Kapadokyaya özgü otelde konaklamalı içerisinde 3 günlük günübirlik Kapadokya turu da dahildir. 4 gece 5 günlük toplam ödenen tutar olup 2 kişinin toplam ücretini kapsamaktadır.

 • 2000.00 TL

  Kapadokya Karamanlı Otel Balayı 5 Paketi

  Balayı Paketi balayı tatiliniz için planlanmış 5 gece Kapadokyaya özgü otelde konaklamalı içerisinde 3 günlük günübirlik Kapadokya turu da dahildir. 5 gece 6 günlük toplam ödenen tutar olup 2 kişinin toplam ücretini kapsamaktadır. Karamanlı Konağı otel konaklamalıdır.

 • 800.00 TL

  Kapadokya Mayaoğlu Balayı Paketleri - 2

  Butik Balayı Paketi balayı tatiliniz için planlanmış 2 gece butik otelde konaklamalı içerisinde 2 günlük günübirlik Kapadokya turu da dahildir. 2 gece 3 günlük toplam ödenen tutar olup 2 kişinin toplam ücretini kapsamaktadır.

 • 1100.00 TL

  Kapadokya Mayaoğlu Balayı Paketleri - 3

  Butik Balayı Paketi balayı tatiliniz için planlanmış 3 gece butik otelde konaklamalı içerisinde 2 günlük günübirlik Kapadokya turu da dahildir. 3 gece 4 günlük toplam ödenen tutar olup 2 kişinin toplam ücretini kapsamaktadır.

 • 1400.00 TL

  Kapadokya Mayaoğlu Balayı Paketleri - 4

  Butik Balayı Paketi balayı kampanyaları için planlanmış 4 gece butik otelde konaklamalı içerisinde 3 günlük günübirlik Kapadokya turu da dahildir. 4 gece 5 günlük toplam ödenen tutar olup 2 kişinin toplam ücretini kapsamaktadır.

 • 1700.00 TL

  Kapadokya Mayaoğlu Balayı Paketleri - 5

  Butik Balayı Paketi balayı fırsatı için planlanmış 5 gece butik otelde konaklamalı içerisinde 3 günlük günübirlik Kapadokya turu da dahildir. 5 gece 6 günlük toplam ödenen tutar olup 2 kişinin toplam ücretini kapsamaktadır.

Kapadokya Tatil Paketleri

image

Kapadokya Ekonomik Tatil Paketleri

image

Kapadokya Tatil 5 Paketi Ihlara Konakları

image

Kapadokya Tatil 4 Paketi Ihlara Konakları

image

Kapadokya Tatil 3 Paketi Ihlara Konakları

image

Kapadokya Tatil 2 Paketi Ihlara Konakları

image

Mayaoğlu Tatil Paketleri - 2

image

Mayaoğlu Tatil Paketleri - 3

image

Mayaoğlu Tatil Paketleri - 4

image

Mayaoğlu Tatil Paketleri - 5

image

Karamalı Kapadokya Tatil 2

image

Karamalı Kapadokya Tatil 3

image

Karamalı Kapadokya Tatil 4

image

Karamalı Kapadokya Tatil 5

Kapadokya Balayı Oteleri

 • Kapadokya Ihlara Konakları

  Kapadokya Ihlara Konakları oteli Kapadokya bölgesinin merkezi bir konumunda yer alır. Otelin tarihi bu bölgede Osmanlı Devleti zamanında yaşamış Rumlara dayanır. 1924 yılı mübadelesinden sonra yakın tarihte konakların restore edilmesi ile tekrar canlandırılmıştır.

 • Kapadokya Karamanlı Konağı

  Karamanlı Konağı Hotel, bu bölgede yaşamış olan Karamanlı bir Ortodoks aileden kalma bir konak oteldir. ​120 yaşında olup odaları kemer mimarisi ile dekore edilip yapılmıştır. Güzelyurt, Gelveri de olan otel Kapadokya bölgesine gelen yerli ve yabancı misafirlerini ağırlamaktadır.

 • Antik Gelveri Cave Hotel

  ​Cappadocia Gelveri Cave Hotel, Osmanlı zamanında yaşamış Rum mimarlar tarafından yapılmıştır. Kapadokya bölgesinin yeraltı şehirlerine ve Kapadokya'nın en çok ziyaret edilen vadisi Ihlara vadisine yakınlığı ile bilinir.

 • Mayaoğlu Konağı

  Mayaoğlu Konağı 150 yaşında olmakla beraber muhteşem bir manzaraya sahiptir. Kapadokya'nın kendine has kemer örme taş planı ile yapılmıştır.

 • Kapadokya Akıncı Hotel

  Kapadokyada yaşamış olan Rumlardan kalma konak oteldir. 1924 yılana kadar Rum ailesinin kullandığı konak restore edilerek kullanıma tekrar açılmıştır.


Kapadokya Turları